Pracovníci

Přijmení, Jméno, Tituly Zařazení Telefon(y) Email Místnost
Matoušek František Laborant +420 387 775 523 fmat@umbr.cas.cz 223
Matoušek Jaroslav, RNDr. CSc. Vědecký pracovník +420 387 775 529; +420 387 775 937 jmat@umbr.cas.cz 103,127
Matoušková Helena Laborantka +420 387 775 529 ilona@umbr.cas.cz 127
Matyášová Alena, Bc. Technik v biologii +420 387 775 521 matyasova@umbr.cas.cz 220
Mijovilovich Ana Esther, MSc. PhD. Vědecký pracovník +420 387 775 506 mijovilovich@umbr.cas.cz 305
Mishra Ajay Kumar Ph.D. Vědecký pracovník +420 387 775 508 ajaymishra24@umbr.cas.cz 306
Morina Filis, MSc. PhD. Vědecký pracovník +420 387 775 502 morina@umbr.cas.cz 304
Mozga Tomáš, Mgr. Projektový manažer +420 387 775 138, +420 776 030 294 tomas.mozga@umbr.cas.cz 037
Mozgová Iva, Mgr. Ph.D. Vedoucí oddělení +420 387 775 137, +420 775 151 444 iva.mozgova@umbr.cas.cz 036
Neumann Pavel, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník +420 387 775 511; +420 387 775 516 neumann@umbr.cas.cz 109,101
Novák Petr, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník +420 387 775 575 petr@umbr.cas.cz 147
Oliveira Ludmila Cristina, MSc. Ph.D. Postdoktorand +420 387 775 136 ludmila.oliveira@umbr.cas.cz 150
Petrzik Karel, prof. RNDr. CSc. Vědecký pracovník +420 387 775 520; +420 387 775 549 petrzik@umbr.cas.cz 201, 209
Polívka Tomáš, prof. RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník +420 387 773 824 polivka@umbr.cas.cz PřF
Přibylová Jaroslava, Ing. Ph.D. Vědecký asistent +420 387 775 534 pribyl@umbr.cas.cz 205
Ridvanová Gabriela Technik v biologii +420 387 775 131 ridvanova@umbr.cas.cz 003
Samo Naseem, MSc. Ph.D. student +420 387 775 518 naseem.samo@umbr.cas.cz 037
Sharaf Abdoallah, Dr. Postdoktorand +420 387 775 935 abdoallah.sharaf@umbr.cas.cz 104
Sobotková Kateřina, Mgr. Ph.D. Odborný pracovník V&V +420 387 775 138 katerina.sobotkova@umbr.cas.cz 037
Sukumari Nath Vishnu, MSc. Ph.D. Postdoktorand +420 387 775 507 sukumari.nath@umbr.cas.cz 105

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Ústav molekulární biologie rostlin
Branišovská 1160/31
370 05 České Budějovice

NAJÍT PRACOVNÍKA