Pracovníci

Přijmení, Jméno, Tituly Zařazení Telefon(y) Email Místnost
Asatryan Armine, MSc. Ph.D. Postdoktorand +420 387 77 5518 armine.asatryan@umbr.cas.cz 247
Ashraf Nermeen, MSc. Doktorand 420387775502 nermeen@umbr.cas.cz 304
Avila Robledillo Laura Ph.D. student 420387775513 robledillo@umbr.cas.cz 107
Awasthi Praveen, Bc. Ph.D. Postdoktorand +420 387 77 5508 praveen.awasthi@umbr.cas.cz 306
Bína David, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník - post-doc 420387775523 bina@umbr.cas.cz 223
Bokhari Syed Nadeem Hussain, MSc. PhD. Vědecký asistent +420 387 775 506 bokhari@umbr.cas.cz 305
Bučinská Lenka, Mgr. Ph.D. Postdoktorand +420 387 77 5515 lenka.bucinska@umbr.cas.cz 124
Colussi Antonio, MSc. Doktorand +420 387 77 5547 antonio.colussi@umbr.cas.cz 303
Durchan Milan, RNDr. CSc. Vědecký pracovník +420 38 777 6265 durchan@umbr.cas.cz 305, PřF-221
Flores Sanchez Isvett Josefina, Msc. Ph.D. Vědecký asistent - josefina.sanchez@umbr.cas.cz -
Fránová Jana, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník 420387775535; 420387775536 jana@umbr.cas.cz 206,207
Gardian Zdenko, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník - post-doc 420387775523 gardian@umbr.cas.cz 223
Hájková Jana, Bc. Vedoucí sekretariátu ředitele 420387775525 umbr@umbr.cas.cz 1
Herbstová Miroslava, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník - post-doc 420387775527 herbstova@umbr.cas.cz 226
Hönig-Mondeková Helena, Mgr. et MSc. Ph.D. student +420 387775935 - 338
Horáková Olga, Ing. Laborantka 420387775529 horakova@umbr.cas.cz 127
Hroníček Ondřej Technik v biologii, odborný prac. SŠ +420 387 77 5519 - 225
Hronková Marie, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník 420387775532; 420387775519 hronkova@umbr.cas.cz 203,225
Hunalová Ivana, Ing. Laborantka 420387775523 huni@umbr.cas.cz 221
Jaime Pérez Noelia, MSc. Ph.D. Postdoktorand +420 387 77 5541 perez@umbr.cas.cz 322

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Ústav molekulární biologie rostlin
Branišovská 1160/31
370 05 České Budějovice

NAJÍT PRACOVNÍKA