Pracovníci

Přijmení, Jméno, Tituly Zařazení Telefon(y) Email Místnost
Ashraf Nermeen, MSc. Doktorand 420387775502 nermeen@umbr.cas.cz 304
Avila Robledillo Laura Ph.D. student 420387775513 robledillo@umbr.cas.cz 107
Baudysová Olga, Mgr. Laborantka 5536 baudysova@umbr.cas.cz 207
Bína David, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník - post-doc 420387775523 bina@umbr.cas.cz 223
Bokhari Syed Nadeem Hussain, MSc. PhD. Vědecký asistent +420 387 775 506 bokhari@umbr.cas.cz 305
Claudino da Camara Manoel Joao Artur, MSc. Laborant 420387775541 manoel@umbr.cas.cz 322
Durchan Milan, RNDr. CSc. Vědecký pracovník +420 38 777 6265 durchan@umbr.cas.cz 305, PřF-221
Fránová Jana, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník 420387775535; 420387775536 jana@umbr.cas.cz 206,207
Gardian Zdenko, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník - post-doc 420387775523 gardian@umbr.cas.cz 223
Hájková Jana, Bc. Vedoucí sekretariátu ředitele 420387775525 umbr@umbr.cas.cz 1
Herbstová Miroslava, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník - post-doc 420387775527 herbstova@umbr.cas.cz 226
Herrero Asensio Noemi, Dr. Ph.D. Bývalý zaměstnanec 420387775237 noemihas@gmail.com -
Horáková Olga, Ing. Laborantka 420387775529 horakova@umbr.cas.cz 127
Hoštáková Nina, Ing. Odborný pracovník V&V +420 387775575 hostakova@umbr.cas.cz 151
Hroníček Ondřej Technik v biologii, odborný prac. SŠ +420 387 77 5519 - 225
Hronková Marie, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník 420387775532; 420387775519 hronkova@umbr.cas.cz 203,225
Hunalová Ivana, Ing. Laborantka 420387775523 huni@umbr.cas.cz 221
Jaime Pérez Noelia, MSc. Ph.D. Postdoktorand +420 387 77 5541 perez@umbr.cas.cz 322
Jehlíková Jana, Ing. Laborantka 420387775515 jehlikova@umbr.cas.cz 124
Killi Uday Kumar, MSc. Ph.D. Postdoktorand 420387775540 killi@umbr.cas.cz 123

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Ústav molekulární biologie rostlin
Branišovská 1160/31
370 05 České Budějovice

NAJÍT PRACOVNÍKA