Pracovníci

Přijmení, Jméno, Tituly Zařazení Telefon(y) Email Místnost
Avila Robledillo Laura Ph.D. student 42038775513 robledillo@umbr.cas.cz 107
Baudysová Olga, Mgr. Laborantka 5536 baudysova@umbr.cas.cz 207
Bína David, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník - post-doc 420387775523 bina@umbr.cas.cz 223
Böttinger Katharina Student - - -
Buss Sabine Technik v biologii - - -
Claudino da Camara Manoel Joao Artur, MSc. Laborant 420387775541 manoel@umbr.cas.cz 322
Duraisamy Ganesh Selvaraj, MSc. Ph.D. Vědecký pracovník - post-doc 420387775508; 420387775529 gansels@umbr.cas.cz 127, 306
Durchan Milan, RNDr. CSc. Vědecký pracovník +420 38 777 6265 durchan@umbr.cas.cz 305, PřF-221
Fránová Jana, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník 420387775535; 420387775536 jana@umbr.cas.cz 206,207
Gardian Zdenko, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník - post-doc 420387775523 gardian@umbr.cas.cz 223
Hájková Jana, Bc. Vedoucí sekretariátu ředitele 420387775525 umbr@umbr.cas.cz 1
Herbstová Miroslava, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník - post-doc 420387775527 herbstova@umbr.cas.cz 226
Horáková Olga, Ing. Laborantka 420387775529 horakova@umbr.cas.cz 127
Hoštáková Nina, Ing. Odborný pracovník V&V +420 387775575 hostakova@umbr.cas.cz 151
Hrabáková Lenka, Mgr. Doktorand 420387775549; 420387775520 hrabakova@umbr.cas.cz 201, 209
Hroníček Ondřej Laborant - - -
Hronková Marie, Ing. Ph.D. Vědecký pracovník 420387775532; 420387775519 hronkova@umbr.cas.cz 203,225
Hunalová Ivana, Ing. Laborantka 420387775523 huni@umbr.cas.cz 221
Jang Taesoo, Dr. Ph.D. Vědecký pracovník 387775575 jang@umbr.cas.cz 151
Jehlíková Jana, Ing. Laborantka 420387775515 jehlikova@umbr.cas.cz 124

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Ústav molekulární biologie rostlin
Branišovská 1160/31
370 05 České Budějovice

NAJÍT PRACOVNÍKA